تولیدی کفش چرم زنانه تبریز – خرید و فروش انواع مدل کفش

به دلیل دست دوز بودن و داشتن ظرافت بالا، کیف های چرم تبریز از قیمت های بالایی برخوردار می باشند اما در عوض امکان استفاده برای سال های بسیای را برای خریدار فراهم می سازد. این کفش علاوه بر شیک بودن و رسمی بودن ، باید کاملا راحت باشد تا پا که به مدت طولانی در کفش است احساس راحتی داشته باشد و فرد احساس خستگی نکند . همچنین تنوع رنگ در کفش های اسپرت زیاد است و به راحتی می توان با هر لباسی ست کرد. در تهران تنوع مدل بسیار زیاد است. امروزه کیف و کفش تبریز را می توان یک رقیب جدی برای مدل های خارجی و واردتی از جمله ایتالیایی به شمار آورد و با خرید این محصول ارزشمند ایرانی از تولید ملی حمایت خوبی را به عمل آورد. در بین مدل های چرم سبک های کیف کلاسیک به ویژه در میان قشر مردانه دارای میزان تولید بیشتر می باشند و بعد از آن مدل های کیف مجلسی زنانه از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند.

به خصوص برای مجالس سعی می کنند کفش چرم مجلسی شیک و منحصربفردی بپوشند. کفش های مردانه رسمی که به نام کفش پرسنلی نیز خوانده می شود اغلب برای ادارات ومراسمهای رسمی استفاده می شود. اما امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش استفاده از اینترنت بیشتر افراد به خصوص نسل جدید تمایل به خرید و فروش اینترنتی دارند. کفش های اسپرت چرم نیز بسته به نوع چرم، زیره و طرح و روخت قیمت متفاوتی دارند. در وحله اول کفش باید پوشیده شود تا تناسب طرح با مدل پا مشخص شود. این روزها طرح های مردانه این نمونه ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و آقایان خوش سلیقه و شیک پوش از جمله طرفداران این اجناس بوده اند. با توجه به اینکه این تولیدی در قطب چرم و تولید کفش کشور واقع است، تبحر صنعتگران و همچنین پایین بودن قیمت تمام شده تولید کفش باعث میشود تا کفش چرم با قیمتی رقابتی و کیفیت بالا تولید شود.

تولید و خرید کفش با توجه به فصل سال انجام می شود مثلا در تابستان کفش زمستانی بوت و نیم بوت متوقف شده و تولید کفش و صندل تابستانی در اولویت کار است. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کفش مهرگام به راحتی انتخاب و خرید انجام دهید. در ادامه نمونه ای از این کفش ها را می توانید مشاهده نمایید. سایت های مختلفی که در این امر به فعالیت می پردازند به دلیل قرار گرفتن در شاهراه جهانی بین المللی بیش از بیش می توانند مدل های مختلف و زیبا کیف و کفش تبریز را به جهانیان معرفی نموده و امکان صادرات بیشتر آن را فراهم آورند. از دیرباز چرم تبریز زبانزد عام و خاص بوده و بهترین و با کیفیت ترین چرم در انواع مختلف در شهر تبریز تولید میشود بنابراین تبریز قطب صنعت کفش بوده و روز به روز مدل های جدید و با کیفیت و با ضمانت که میتوان گفت با کفشهای خارجی رقابت میکنند تولید میشود.

البته معمولا فروشندگان نیز بی تقصیر نیستند و با عنوان کردن اینکه به مرور کفش جا باز می کند کفش را می فروشند. خانمها معمولا برای عید کفش های پاشنه دار خریداری می کنند البته معمولا از پاشنه 7 سانت به بالا زیاد درخواست ندارند. البته در عمده فروشی ها می توان چند نمونه محدود از کفش های غیر فصل را مشاهده کرد که معمولا با قیمت پایین تری به فروش می رسانند. کفش تمام چرم دست دوز به شکلی بسیار هنرمندانه و با ظرافت خاصی به وجود می آید. علاوه بر اینکه این کفشهای چرم دست دوز مقاوم هستند و سالهای سال بدون کوچکترین ایرادی باقی می مانند، ظاهری زیبا دارند که از دور چرم بودن و دست دور بودن آنها مشخص است.