تولیدی کفش چرم زنانه تبریز – خرید و فروش انواع مدل کفش

کفش های تولید شده تماما از چرم طبیعی بوده و آستری آنها نیز از چرم بزی ( چرم حیوانی ) تولیدی گردیده و به هیچ عنوان از چرم غیرطبیعی در تولیدات خود استفاده نکرده است. فروشندگان کفش چرم تبریز همواره مرغوبترین مدل های این کفش ها را به فروش می رسانند که در کیفیت آنها هیچ شکی نیست و جدیدترین مدل ها را دارا می باشند. چرم طبیعی به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش ، امکان تبادل هوا میان بیرون و داخل کفش را فراهم می کند و به اصطلاح باعث تنفس پا می شود . کفش طبی مردانه مدل اکتیو از طراحی منحصر به فردی برخوردار است از جمله اینکه، دوخت کفش، محصول تبریز است که ظرافت و کیفیت بالایی دارد و از چرم طبیعی مرغوب ساخته شده است که درافزایش طول عمر و ماندگاری کفش تاثیر بسزایی دارد. پس باتوجه به اینکه صنعت کفش تبریز یک صنعت اشتغال زا و ارز آور و تاثیر گذار در عرصه اقتصاد و تجارت استان است، انتظار ­مي رود با رفع موانع و مشکلات بر سر راه این صنعت در سال 97 که سال حمایت از کالای ایرانی هم نام گرفته است، هر روز شاهد توسعه و رونق این صنعت باشیم.

در حالی که آمارهای رسمی از قاچاق کفش در دسترس نیست، اما آمار میدانی حاکی از آن است که در سال گذشته بیش از 500میلیون دلار کفش به کشور قاچاق شده است که عمدتا از کشورهای ترکیه و چین که کیفیت بسيار پایین بوده است. در 5 سال اخیر براساس آمار رسمی میزان متوسط واردات کفش به کشور در سال 10 میلیون دلار از گمرکات است، در حالی که کشورهای صادر کننده آمار رسمی صادرات به ایران را 300 میلیون دلار اعلام کرده­ اند. تولید کنندگان ترکیه از دیگر تهدیدهای صنعت کفش و چرم تبریز هستند، زیرا آنها بر روی بازار ایران تمرکز کرده و 90 درصد قاچاق کفش به کشور را کفش های ترکیه به خود اختصاص داده است. می رسد.و چرم سبک چرمی است که از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بز، بزغاله و بره به دست می آید که بسیار ظریف و نازک است و به همین علت هم در ساخت محصولاتی مانند لباس، کاپشن و دستکش استفاده شده و از نوع کیفیت پایین تر آن به عنوان آستری کفش و لباس استفاده می گردد.

کارگاههای بسیاری در شهر تبریز در زمینه تولید چرم سبک و سنگین فعالیت میکنند.اولین کارخانه چرمسازی ایران، سال ۱۳۰۸ در شهر تبریز افتتاح شد. شهر تبریز بهعنوان پایتخت صنعت چرم و کفش، از گذشته دارای کارخانههای متعدد چرمسازی و کارگاههای تولید کفش دستدوز و صنعتی بوده است و بخش مهمی از محصولات چرمی مصرفی کشور را تامین میکند. شاید هیچگاه کفشی به اندازه کفش چرم در طول تاریخ راحت نبوده باشد و این کفش به قدری با پا مچ می شود که پس از گذشت چند روز استفاده فرم پا ها را گرفته و قالب پا می گردد. بهتر است پاشنه از 3 تا 5 سانت باشد تا فشار کمتری به پا و ستون فقرات وارد کند. اگر می خواهید نوعی کفش شیک و کارکن به پا داشته باشید که هم ظاهر مناسبی با آن داشته باشید و هم اینکه هزینه های مناسبی را بابت آنها پرداخت کنید، انواع “کفش چرم تبریز” را می توانید به این منظور در نظر داشته باشید.

ضعف در بسته بندی محصولات چرمی: به دلیل اینکه تولید کننده تصور می­ کند که این مسئله باعث ایجاد هزینه بر وی می­ گردد که برای او صرف نمی ­کند، به همین سبب باید در این خصوص فرهنگ سازی و طراحی لازم و مناسب برای بسته بندی آن صورت دهیم که خود این موضوع مانعی بر سر راه برند سازی و در نتیجه تولید این صنعت به صورت کیفی می­گردد. همیشه و در همه حال ما از کفش استفاده می کنیم، برای بیرون رفتن، در خانه ، برای خرید، برای قدم زدن بادوستان و جاهای دیگری که هر روزه برای همه اتفاق می افتد که در آن حضور داشته باشند و دیدیم که کفش نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد و باید از کفشی استفاده نماییم که بسیار محکم در حین راحتی باشد.