بهترین کفش فوتسال 2022 : معرفی ویژگی های ظاهری و فنی

مموری فومی که ژل در تمام سطح آن تزریق شده است تا از فرم گرفتن زود هنگام مموری فوم در کل کف پا جلوگیری نماید. مموری فوم است که قسمت پاشنه آن ژله ای است و از فرم گرفتن زود هنگام مموری فوم در قسمت پاشنه جلو گیری می کند. قرار گرفتن راحت و درست پا در داخل کتونی به چندین عامل بستگی دارد، که اولین آن اندازه کتونی است، اندازه درست کتونی به این معنی است که طول، عرض و ارتفاع کفش ورزشی باید مناسب با اندازه­های پای شخص شما انتخاب شود. کفشهای نایک با ویژگیهای منحصر به فرد و کفیهای استاندارد به حفظ و سلامتی ستون فقرات کمک میکنند و باعث میشوند انجام حرکات سرعتی و تمرینات کششی به نحو احسن و بدون اذیت شدن انجام شوند پس با خرید کتونی نایک به سلامت خود کمک خواهید کرد. اما برخی از بازیکنان سرعتی نیستند.

شاید زبانه کفش در کفش های مجلسی یا کتونی های رانینگ نقش بسیار مهمی نداشته باشد اما در کتونی های ورزشی کاملا متفاوت است. این سری از محصولات اسکچرز به صورت تخصصی مناسب برای پیاده روی طراحی شده است. این سری از محصولات اسکچرز به صورت تخصصی مناسب برای رانینگ طراحی شده اند به گونه ای که توجه اصلی در طراحی این محصول بر روی سرعت فرد بوده است. این خط کوچک بی مفهوم نیست! تلفیق طراحی نوآورانه، قابلیتهای فوقالعاده ورزشی، ظرافت مد و فشن و همچنین ساختار بی عیب و نقص همه از محبوبیت و موفقیت بیش از پنج ساله آدیداس Y-3 میباشد. ضربه مقابل آن بی اثر می باشد. زیره کفش فناوری آنتی شوک را دارا است که ضربه های شدید به کف پا را دفع میکند و مانع از خستگی بازیکن در طی بازی می شود.

زاویه خمش استثنایی و حس گام برداشتن طبیعی و روان از جمله ویژگی های بارز این نوع زیره است و اسکچرز آن را به خوبی در سری های کفش های پیاده روی Vstride بکار گرفته است. این کفی هم اکنون در سری 4 walk go بکار گرفته شده و حس وجود یک بالشتک را به فرد القا می کند. کفی های مموری فوم مانند بالشی در کف پا به فرد حس آرامش و راحتی داده و فرد احساس می کند که روی لایه های نرم و ابری پا می گذارد. ژل تزریق شده در مموری فوم باعث می شود تاکفی به مانند یک تشک بادی عمل نماید. برآمدگی­هایی که در وسط کف کفش طراحی شدهاند فشار را در هنگام راه رفتن و دویدن کنترل میکنند و اجازه نمی­دهند که ضربات وارد شده از سمت زمین به پا و ستون فقرات آسیب بزند.

شیارهای زیره به گونه ای است که پا را به سمت جلو هدایت می کند. به عنوان ضربه گیر نیز عمل می کند. این کفی به عنوان ضربه گیر نیز عمل می کند. لژ به عنوان ضربه گیر عمل می کند تا از وارد شدن ضربه به عضلات و مفاصل جلوگیری نماید. کفی نرم که از فشار آمدن به کمر وکف پا جلو گیری می کند. این سری دارای یک sole mid به شدت نرم و راحت بوده که با فشار وزن پا ، خوابیده و تغییر حالت داده و به حجم اولیه بازگردانده می شود. این امر کنترل شما بر توپ با زیره کفش را به شدت بالا می برد و به اصطلاح کسانی که کف باز هستند این کفش مخصوص آنهاست. تنها 200 جفت از این کفش مخصوص دویدن آدیداس Y-3 در سراسر جهان منتشر شد که این موضوع برای علاقهمندان این مدل آدیداس ناراحت کننده بود. قسمت کشی کفش فقط در پشت کفش و در قسمت زبانه کفش تعبیه شد.