بهترین کفش فوتسال 2022 : معرفی ویژگی های ظاهری و فنی

در صورت وجود هرگونه ایراد در کارهای فروختهشده، بدون وجود محدودیت زمانی کتونی ها قابل مرجوع شدن میباشند. ما بهعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان کفش در تهران استفاده از کتونی ها باکیفیت و مرغوب را توصیه میکنیم. یکی دیگر از خلاقیتهای های اسکچرز در طراحی را میتوان بکار بردن سنسور های impulse در زیره کفش دانست که با رنگ متفاوتی در زیره کفش قرار داده می شوند. یکی از خصوصیات کفشهای درجه ۱ و عالی این هست که میتوان مدتزمان زیادی کفش رو مورداستفاده قرارداد بدون اینکه شکل ظاهری کفش تغییر کند. درصورتیکه در کفشهای بیکیفیت پس از چند ماه ظاهر و شکل کفش تغییر میکند و از حالت فرم اصلی خود خارج میشود.

در کفش هایی که کفی مموری فوم دارند ترجیحا داخل لباس شویی شسته نشود چرا که زیاد در آب غوطه ور بودن آنها ، ممکن است باعث از بین رفتن ویژگی های اصلی آن و در برخی موارد باعث رنگ پس دادن آنها می گردد . پاافزار های تولیدی تامی هیلفیگر محبوبیت بسیار زیادی دارند. البته درزمینهٔ کتونی برندهای معتبر فراوانی وجود دارند که ما در این مطلب تنها به ذکر ۵ مورد آنها بسنده کردیم. کتونی نیز مانند سایر کالاها برندهای شناختهشدهای دارد در زیر نام چند برند معتبر کتونی را ذکر میکنیم. کفش های زد ایکس شامل خصوصیاتی مانند راحتی، نرمی، انعطاف پذیری، وزن، زیره مناسب و… فلاح از مناطقی هست که مرغوبترین و باکیفیتترین انواع کتونی های ایرانی در آن تولید میشود. شاید مهمترین ضعفهای تولیدکنندگان کفش و کتونی ایرانی ناتوانی در طراحی و ساخت مدلهای کفش نوآورانه است. متأسفانه تولیدکنندگان ایرانی با توجه به مهارت بالا نتوانستهاند به سطح تولیدکنندگان برتر کفش برسند.

تولید کتونی استاندارد، زیبا و باقیمت مناسب مهمترین مواردی هست که تولیدکنندگان کفش بایستی رعایت کنند. برند اسکچرز Skechers ابتدا کار خود را با راه اندازی خط تولید بوت و کفش های اسکیتی آغاز نمود ولیکن با سرعت فوق العاده ای پیشرفت نموده و خطوط تولید مختلفی نظیر کفش و کتونی های تخصصی پیاده روی ، دوندگی ، کفش های چرم و کلاسیک و نیز لوازم جانبی نظیرکیف ، جوراب و پوشاک ورزشی را راه اندازی نمود. زیره کفش های فوتسال باید به گونه ای باشد که پای بازیکن روی زمین استوار بماند. اما در صورتی که شما یک ورزشکار حرفه ای در رشته خود هستید ریباک با همکاری نزدیک با ورزشکاران و بخش تحقیق و توسعه خود اقدام به طراحی کفش مناسب برای رشته ورزشی شما نموده است. اکثر کفش های موجود در بازار به سرعت شکل اولیه خود را از دست داده و به کمر و پا آسیب جدی می رسانند ولیکن اسکچرز با تولید کفشهایی با بیس طبی توانسته به این مشکل غلبه کرده و بعنوان یک برند محبوب و بسیار پرطرفدار در سراسر دنیا تبدیل گردد.

همانطور که میبینید زیره کفش دارای استوک های کوتاه و به طوری است که هم برای سالن و هم برای چمن مصنوعی مناسب است. کفشهای دارای ساقهای بلند و کوتاه و یا حتی کفشهای بدون ساق با ظاهری متفاوت و رنگهایی متنوع از انواع کفشهای کتونی نایک میباشند. برای مثال در میهمانیها و مجالس رسمی بهتر است از کفش استفاده شود و در برخی موارد نظیر ورزش و.. برخی از بهترین تولیدکنندگان کفش و کتونی کشورهایی نظیر ویتنام، آلمان، ترکیه و ایتالیا هستند. این مجموعه همواره بهترین مدلهای کفش را از کشورهایی نظیر کره و چین وارد کرده و باکار تخصص و مدل برداری دقیق و تولید باکیفیت به فروش میرساند. اولین مدل این کفش در سال 2018 طراحی شد که از نظر طرح با مدل جدید تفاوت زیادی دارد.