این ست کاملا راحت و سبک است

فقط یک سایه ی رنگ بردارید و لباس ها و لوازمی که همان رنگ را دارند انتخاب کنید و آن وقت ست لباس خود را دارید. درگیریهای ذهنی شما زمانی به اوج خود میرسد که میخواهید از همان لباسهای قبلی خود استفاده کنید و لباس جدیدی نخرید تا به اصطلاح یک مهمانی ساده کلی خرج روی دستتان نگذارد. حال که با اصول کلی ست کردن لباس آشنا شدید، ممکن است از خود بپرسید: چگونه میشود جایگاه رنگها را دایره رنگ به حافظه سپرد تا بتوان در هنگام ست کردن لباس از آن استفاده کرد؟ لباس های تولید شده به وسیله این برند با برچسب دوخته شده لوپیلو روانه بازار می شوند. اگر قرار است با رنگ قرمز و یا زرد ست شود، بهتر است قرمز متمایل به بنفش و زرد متمایل به سبز باشد. چنانچه قرار است در کنار رنگهای زرد و یا آبی قرار بگیرد، بهتر است زرد به سمت نارنجی و آبی به سمت بنفش که در آنها رنگ قرمز به کار رفته است، متمایل شده باشد.

رنگ مکملش، نارنجی را تشدید میکند. “بعضی چیزهای کوچک، زندگی را شگفتانگیز میکنند! اگر در مناطق گرمسیر زندگی میکنید، یک پیراهن چهار خانه مردانه و یک شلوار جین و کتانی برای شما کافیست. شاید به چیزی که قرار است هدیه بدهید فکر میکنید، یا شاید به افرادی که به این مهمانی دعوت شدهاند میاندیشید و یا شاید به این فکر میکنید که چه لباسی بپوشید که در عین تمیز و نو بودن، شیک باشد و زیبا به نظر برسد. امروز کوشالی ۱۶ ست لباس شب تک رنگ را برای شما گردآوری کرده است که می توانید از آنها نمونه بگیرید و در مهمانی شب بعدی خود، شگفت آور به نظر برسید. پاسخ کاملاً واضح است: نیازی نیست جایگاه تمامی رنگها را در دایره رنگ به حافظه بسپارید، چون بیشمار رنگ وجود دارد و به حافظه سپردن جایگاه تک تک آنها منطقی و عقلایی نیست.

سفید به سایر رنگها جلوه بیشتری میدهد و در عوض سیاه تندی و تیزی رنگها را از آنها میگیرد. مردان میانسال به جای این رنگها میتوانید از خاکستری، سورمهای، بادمجانی، قهوهای، سبز یشمی و سدری استفاده کنید. شما می توانید این را به چند روش امتحان کنید. برای اینکه استایل جذابتری داشته باشید، میتوانید این کت یا ژاکت را با رنگ سفید، قرمز یا مشکی ست کنید. برای راحتی میتوانید فقط تیشرتتان را با هم ست کنید و رنگهایی را انتخاب کنید که پرطرفدارند. پس ساعتی شیک و متناسب با سلیقهتان بخرید و اصول خوش پوشی آقایان را رعایت کنید. می توانید یک ست لباس تک رنگ را در هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید و ست های زیر، فقط بعضی از بهترین ها هستند تا الهام بخش شما باشند.

جدیدترین مدل ست بافت مردانه و زنانه با طرح و رنگ زیبا که می توانند بهترین انتخاب برای زوج های عاشق باشند. این ساعت ها باید تحمل فشار و ضربه را داشته باشند و بهترین انتخاب ساعت های نظامی هستند. اگر از پیدا کردن رنگ ها برای ست کردن لباسهایتان خسته شده اید، پس شاید زمان آن رسیده است که از یک ظاهر تک رنگ استفاده کنید. خانم ها از لباس های اسپرت برای حضور در مکان ها و سالن های ورزشی استفاده می کنند همچنین می توانید لباس مجلسی خود را اسپرت انتخاب نمایید و جذابیت ظاهری تان را برای حضور در مهمانی ها و مجالس مختلف تکمیل نمایید. فرض کنید به یک مهمانی مهم دعوت شدهاید، در این صورت اولین چیزی که به آن فکر میکنید چیست؟ مناسب هر مهمانی و هر مجلسی اَعَم از مجلس عروسی، مجلس ختم، مهمانیهای خانوادگی و غیره هستند.