انواع روش های جدید برای ست کردن لباس مردانه

لباس یکی از پارامترهایی است که میتواند بر طرز تفکر افراد تاثیر بگذارد. برخلاف آن استفاده از یک شال طرح دار وقتی دیگر لباسهایتان ساده است میتواند شما را جذاب کند. به عنوان مثال لباس مشکی و کفش قهوهای باعث میشود بیننده گمان کند شما از رنگشناسی چیزی نمیدانید. مثلا ساعت مشکی و کمربندی به همین رنگ انتخاب کنید یا اگر ساعتتان بندی قهوهای دارد، رنگ کمربندتان هم از طیف قهوهای باشد. یا اگر قصد دارید در یک مهمانی آرام به نظر برسید بهتر است از رنگهای سرد مانند رنگ آبی استفاده کنید. ترکیب رنگهای سیاهوسفید از قدیم رایج بوده و امتحان خود را پس داده است.

فراموش نکنید، لباسهایی طرحدار که از ترکیب دو رنگ سفید و صورتی تولید شدهاند نیز میتوانند کمک حال شما باشند و استفاده از آنها دستانتان را برای ایجاد پوششی تازه و نو باز میگذارد. لباس های اسپرت در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و شما می توانید از بین آن ها لباسی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید و تغییراتی متفاوتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید. خرید لباس بچگانه باکیفیت و مناسب دغدغه بسیاری از والدین به شمار می رود. اگر فرزندان شما یاد نگیرند که چگونه احساسات خود را مدیریت کنند، ممکن است رفتارهای آنی و فکر نشده از خودشان نشان دهند. یک اصل کلی وجود دارد که لباسهای با رنگ تیره شما را لاغرتر و لباسهایی با رنگ روشن شما را چاقتر نشان میدهد. اگر میخواهید چاقتر به نظر برسید لباسهایی با خطوط افقی و اگر میخواهید لاغرتر به نظر برسید لباسهایی با خطوط عمومی بپوشید.

لباس اسپرت از انواع طرح های پرطرفدار و محبوب برای خانم های جوان می باشد و اگر شما تمایل دارید تیپ و ظاهری متفاوت داشته باشید بهتر است از ست لباس اسپرت زنانه در پوشش تان استفاده نمایید. برای اینکه بتوانید ستهای خارقالعاده و گوناگونی را با استفاده از رنگ صورتی به ارمغانآورید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید… رنگهای اصلی شامل آبی، زرد و قرمز است که ست کردنشان با هم اگرچه کار آسانی نیست اما اگر از پس این چالش برآیید، به ترکیبی فوقالعاده خواهید رسید. رنگهای خنثی بکار رفته در این ست لباس مناسب افرادی که خیلی اهل ریسک پذیری نیستند و رنگهای شارپ به تن نمیکنند.

آنوقت لباس مناسب را انتخاب کنیم. در این حالت ساعتهای بزرگتر به همراه پیچیدگی های بیشتر مناسب به نظر می رسند. برای ست کردن رنگهای اصلی یا باید از همان طیف رنگی (کمرنگتر یا پررنگتر) استفاده کنید و یا این رنگها را با رنگهای خنثی مثل خاکستری، سیاه یا سفید ست کنید. اگر احساس میکنید اینگونه ست کردن زیادی ساده است و در تیپ خود نیاز به رنگهای بیشتری دارید میتوانید در زیورآلات خود و دیگر چیزهای کوچک و فرعی که در تیپتان وجود دارد کمی رنگ اضافه کنید. درصورتی که از رنگهای بیشتری استفاده کنید بیش از حد شلوغ و رنگارنگ به نظر خواهید رسید و این جلوه زیبایی ندارد. هماهنگی رنگ آبی با نارنجی، سفید و مشکی بی نظیر است و بیشترین جلوه رنگ آبی را با ست کردن با این رنگ ها میتوانید مشاهده نمایید. این رنگ ها دقیقا در کنار هم هستند مثل سبز و زرد.