انواع روش های جدید برای ست کردن لباس مردانه

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم، مهم است که انواع کفش مردانه را بشناسید. همچنین، لازم است بدانید انواع کفش مردانه و زنانه اورجینال و همچنین، بوت و نیم بوت برند تیمبرلند انتخاب مناسبی برای انواع شلوارها هستند. 10. کفش قسمت مهمی از استایل هر فرد است. یعنی کفش ورزشی نسبتا ظریف خود را با یک شلوار پشمی و کت تک، هماهنگ کنید. روسری صورتی خود را با مانتوی سفید و یا آبی فیروزهای ترکیب کنید. با انتخاب کمربند و کفش مشکی یا کمربند و کفش قهوهای ، دستتان برای پوشیدن لباسهای مختلف کاملا باز خواهد بود. اما اکنون و به خصوص در ترند ۲۰۲۲، آزادی عمل در ست کردن لباسها، کتونیها را در کنار کتوشلوار قرار داده است؛ البته با این شرط که آیتمهای مختلف لباس را به درستی با هم ست کنید. لازم نیست شما هم با تغییر ترند هر فصل یا هر سال کل کمد خود را تغییر دهید؛ فقط باید هر سال قبل از خرید نیم نگاهی هم به ترندها مدهای برندهای معروف بیندازید و بین آنها تیپهایی که مشابه استایل شخصی شما است را گلچین کنید.

ترفند سه تکه به شما کمک می کند تا در زمستان خوش تیپ باشید. مثلا نوعی از آن است که قسمت جلویی طرحدار شده است و میتواند گروه دیگری که علاقهی کمتری به کفشهای رسمی دارند را راضی کند. زمانی که به کفشهای دربی و آکسفورد جزئیات اضافه میشود و کمی شکل تزئینی به خود میگیرند، دستهبندیاشان تغییر کرده و به کفشهای بروگ تبدیل خواهند شد. کفشهای بروگ خود در یک دستهبندی جداگانه قرار نمیگیرند. کفشهای دربی بهترین دوست تاجران و کسانی هستند که در کسبوکارهای بازرگانی فعالیت دارند. شما این کفشها را در هر دو دستهی دربی و آکسفورد خواهید دید.

کفشهای آکسفورد برادر باهوشتر کفشهای دربی هستند. اگر از بستن بند کفش خسته شدهاید و به دنبال کفشی هستید که بتوانید آن را با انواع لباسهای خود ست کنید، بدانید که کفشهای مونک استارپ بهترین گزینه برای شما هستند. به رنگ فسفری و ارغوانی فکر کنید، یا رنگ زرشکی و سبز لجنی. اکنونکه به مدلهای مختلف کفش و بوت فکر میکنید، به کدامیک از آنها علاقه دارید؟ این کفشها با سگک و به مدلهای مختلف بسته میشوند. آیا در هنگام انتخاب کفش برای پوشیدن با سبکهای مختلف شلوار، گزینههای درست یا غلط وجود دارد؟ برای شلوار بلند بهتر است که از این مدل کفش اصلا استفاده نکنید.

به طور کلی این مدل کفشها زیاد مناسب کت و شلوارهای کژوال یا اسپورت نیستند. به گزارش اقتصادآنلاین؛ در واقعیت، تعداد زیادی رنگ، سبک و کد لباس باید در نظر گرفته شود و تنها زمانی که همهی این عوامل در یک راستا باشند، کفش و کت و شلوار شما هماهنگی کاملی خواهند داشت. چرم لاکی این کفش به راحتی با یک کراوات سفید، مشکی و یا ترکیبی از آن هماهنگ میشود. مدل چرمی لاکی لوفر، رسمیتر است. هر مدل کفشی که در اینجا فهرست شده است برای همهی استایلها مناسب نیست. به هر حال استفاده از رنگهای فصلی در ست لباس خانوادگی باعث میشود عکسهایتان قشنگتر و شیکتر به نظر برسند. قرار ملاقات روز آشنایی، از مهمترین اتفاقات مهم زندگی هر انسانی هست. یکی از جدیدترین طرحهای جین، جین سنگشور است که جلوه فوقالعادهای دارد و آقایان خوشپوش همواره آن را در اولویت خرید قرار میدهند.