انواع روش های جدید برای ست کردن لباس مردانه

در حالی که ست گرمکن و لباسهای زمستانه میتواند از پارچههای پشمی و یا حتی نایلون نیز دوخته شده باشد تا بدن کودک گرم بماند. چه برای رفتن به یک مهمانی لباسهایتان را ست کنید، چه فقط بخواهید به آتلیه بروید و عکسهای یادگاری بگیرید، به هر حال ست کردن لباس با اعضای خانواده مزایای زیادی دارد که ممکن است حتی کسانی را که علاقهای ندارند نیز به خود ترغیب کند. اول از همه باید گفت مد و فشن یکی از بهترین راههایی است که کودک میتواند به وسیله آن، احساسات خود را ابراز کند. گاهی اوقات ست کردن رنگ لباس میتواند تبدیل به دغدغهای ذهنی برای ما شود. البته میتوانید از رنگ منتخب سال نیز استفاده کنید که امسال زرد لیمویی و خاکستری روشن است.

البته جدای از انتخاب لباس باید علت مشکل را ریشهیابی و برطرف کنید. البته افراد زیادی نیز هستند که علاقهای به ست کردن لباس با کسی ندارند و این کار برایشان عجیب به نظر میرسد. ۳۰ درصد لباسهایی که میپوشید هم باید به یک رنگ دیگر باشند. این سه رنگ شامل رنگ خنثی ستتان نیز میشود. این ست لباس مردانه شامل یک شلوار جین از برند کتون، ادکلن تام فورد و عینک آفتابی گرد از برند دیور و ژاکت از برند اچ اند ام است. به عنوان مثال ممکن است وقتی از چیزی ناراحت میشوند، به جای صحبت کردن درباره احساسات خود تصمیم بگیرند اسباب بازیهایشان را به اطراف پرتاب کنند یا اعمال پرخاشگرانه از خود نشان دهند. یا به جای استفاده از یک رنگ ثابت، میتوانید طیف رنگی مشابهی را برای ست کردن انتخاب کنید. طیف رنگ به سه رنگ اولیه بستگی دارد که از طرح رنگهای سه گانه بدست می آید.

پیراهن مهمترین بخش استایل آقایان است آن هم بخاطر ترکیبی که با شلوار میسازد، هر کدام از آقایان بسته به نوع سلیقه شان پیراهن های خاصی میپسندند ولی در کل می توان قوانین کلی برای ست کردن لباس مردانه مطرح کرد که باید هر مرد خوشتیپی این قوانین را بداند. اگرچه ست کردن لباس می تواند بسیار دلپذیر باشد، اما در انتخاب رنگ و مدل ست باید دقت کرد. اما مـا بشما توصیه میکنیم آنرا بعنوان یک دستورالعمل جالب مد درنظر بگیرید کـه بشما کمک میکند تا از مد بیشتر لذت ببرید ودر رابطه با استایل خود، موارد مهم بسیاری را کشف کنید.

اما ست کردن لباس بین فرزندان به آنها کمک میکند بهتر همدیگر را درک کنند و ارتباط بینشان نیز تقویت میشود. همچنین ست کردن لباس کودکان با هم به آنها کمک میکند در آینده بتوانند استایل شخصی خود را رشد دهند. یک کت و شلوار مشکی مرتب به همراه ساعت مچی رسمی ساده. ساعت مچی امگا، کتانی سفید آدیداس، پیراهن اسپرت فور اور 21 این ست را تشکیل میدهند. بندهای چرمی ساعت مچی نازک از بندهای استیل ساعت مچی رسمی تر هستند. مثلاً اگر میخواهید ست لباس خانوادگی رنگ آبی بپوشید، بعضی از اعضای خانواده میتوانند آبی نفتی بپوشند و بعضی دیگر آبی آسمانی. آبی نه مانند مشکی غم انگیز و نه مانند خاکستری خسته کننده است، بلکه بسیار هیجان انگیز و جذاب است. در حالی که رنگهایی مانند آبی یا خاکستری با حال و هوای فصل زمستان تناسب دارند.