اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن

با توجه به اینکه در ساخت استایل با کت و شلوار، پیراهن داخل شلوار قرار میگیرد، استفاده از کمربند برای تکمیل استایل، متداول است. رنگ سبز را بسیای از افراد دوست دارند زیرا رنگ صلح محسوب میشود و به دلیل اینکه در جنگل و در کل طبیعت وجود دارد بسیار ارامش بخش نیز هست. رنگهای اولیه و یا اصلی، رنگهای زرد، قرمز و آبی هستند و از ترکیب این سه رنگ اصلی، رنگهای ثانویه و یا ترکیبی به دست میآد: ترکیب قرمز با زرد، نارنجی رو خلق میکنه، زرد و آبی، رنگ سبز زیبا رو به وجود میآره و در نهایت قرمز با رنگ متضادش، یعنی آبی، بنفش رو به دنیا عرضه میکنه. این پوشش زیبا را میتوانید در استایلهای کژوال زمستانی خود استفاده نمایید. در نقطه مقابل مدلهای پشمی بیشتر در زمستان و تیپهای زمستانی استفاده میشوند. مدل پالتو 2016 و جدیدترین مدل پالتو زنانه و دخترانه چرم و خزدار کره ای 94 و مدل پالتو شیک مجلسی و اسپرت 95 و مدل پالتو 2015 کوتاه و بلند و مدل کت زمستانی پشمی .

طرحهای اسپرت مثل جین، غالباً فاق نسبتاً کوتاهی دارند اما مدلهای کلاسیک فاق بلند هستند. ۲. از کمربند غافل نشوید: یک کمربند پهن روی یک پیراهن گشاد و یا یک کمربند باریک رنگی همراه با پیراهن مشکی یا اسپرت تمام آن چیزی است که برای نشان دادن انحناهای دوست داشتنی تان به آن نیاز دارید! ⦁ طیف رنگی آبی: یکی از جذابترین ترکیبهایی که در رنگها وجود دارد مربوط به رنگ صورتی و آبی است. در ناحیه کمر اکثر شلوارهای پارچهای، قسمتی برای قرارگیری کمربند وجود دارد که به آن پل میگویند. یکی از کارهایی که میتواند سلیقهتان را در انتخاب لباس دخترانه بهتر کند، دیدن عکس های مختلف از ست لباس های متنوع است. به طور کلی در خرید هرگونه لباس، توجه به یک سری معیار و قوانین اهمیت بالایی دارد زیرا میتواند به بهبود خرید کمک کند. انتخابهای با کیفیت شاید قیمت بالایی داشته باشند، اما تا مدت طولانی قابل استفاده هستند و میتوانند ظاهر مناسبشان را حفظ کنند.

البته در مدلهای پارچهای، قسمت دمپا را میدوزند تا جلوه و اندازه بهتری در پا داشته باشند. به طور مثال پارچههای فاستونی به سبب جنس مرغوب و قابلیت دوخت عالی، جزو متداولترین و البته گرانترین گزینهها هستند. البته برخی از مدلهای جین مثل لوله تفنگی، اسلیم و اسکینی حالت چسب در پا دارند و این موضوع در اندازه آنها کاملاً طبیعی است. یکی از مهمترین نکات در زمان خریداری شلوار مردانه، نحوه قرارگیری بر روی پا است. همیشه در خرید انواع مدل های شلوار مردانه، به دنبال با کیفیتترین گزینهها باشید. در ست کردن لباس و مخصوصا ست رنگ لباس مردانه، استفاده از این رنگ ها می تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد. مشکی و قرمز: در انتخاب و ست کردن لباس مردانه زنگ قرمز و مشکی دو رنگ قوی هستند که اگر به خوبی با هم ست شوند جذابیت خاصی خواهند داشت. ست کردن رنگ لباس برای بسیاری از ما کاری گیجکننده و دشوار به نظر میرسد.

استفاده از رنگهای خنثی، باعث میشود حتی در خواب هم خوش لباس به نظر برسید. همچنین، مدل جین نیز در فصل بهار و تابستان کاربرد زیادی دارد. این طرح بیشتر در فصل سرما کاربرد دارد و باید کاملاً اندازه و فیت پاها باشد و از طرفی نباید حالت پف و گشادی در پا ایجاد کند. یکی از دغدغههای آقایان در زمان خرید شلوار، نحوه شست و شوی آن است. در زمان پوشیدن شلوار، نباید احساس تنگی در قسمت کمرتان داشته باشید. شلوار باید به صورت راسته در پا قرار بگیرد تا ظاهر جذابی خلق کند. این کار موجب میشود تا والدین بتوانند ست مورد نظرشان را با توجه به کارایی آن در رنگهای دلخواه خریداری کنند.