اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن

به طور مثال مدلهای کتان باید با آب کمتر از 30 درجه سانتیگراد و مایع لباسشویی هم رنگ، شسته شوند. به طور مثال پارچههای فاستونی به سبب جنس مرغوب و قابلیت دوخت عالی، جزو متداولترین و البته گرانترین گزینهها هستند. همیشه در خرید انواع مدل های شلوار مردانه، به دنبال با کیفیتترین گزینهها باشید. با توجه به اینکه از این مدل معمولاً در فعالیتهای ورزشی و طبیعتگردی استفاده میشود، ترجیحاً باید تعداد جیب آن 2 تا 4 عدد باشد. 3. پوشیدن لباس ها به صورت لایه ای استایل شما را جذاب تر میکنند. البته در مدلهای پارچهای، قسمت دمپا را میدوزند تا جلوه و اندازه بهتری در پا داشته باشند.

البته برخی از مدلهای جین مثل لوله تفنگی، اسلیم و اسکینی حالت چسب در پا دارند و این موضوع در اندازه آنها کاملاً طبیعی است. مدلهای جین و کتان نیز باید کاملاً کیپ پا گردند و حالت خیلی گشاد و یا خیلی تنگ نداشته باشند. این طرح بیشتر در فصل سرما کاربرد دارد و باید کاملاً اندازه و فیت پاها باشد و از طرفی نباید حالت پف و گشادی در پا ایجاد کند. به طور کلی در خرید هرگونه لباس، توجه به یک سری معیار و قوانین اهمیت بالایی دارد زیرا میتواند به بهبود خرید کمک کند. انتخابهای با کیفیت شاید قیمت بالایی داشته باشند، اما تا مدت طولانی قابل استفاده هستند و میتوانند ظاهر مناسبشان را حفظ کنند. اما ترکیب رویایی طوسی و صورتی جلوهای ملیح و ماندگار از شما خواهد ساخت. پیشنهاد میکنم برای یک بار هم که شده از لباسی طرحدار(ترجیحا چهارخانه) که با دو رنگ صورتی و طوسی طراحی شده است بهره برده و از سبک پوشش جذاب خود نهایت لذت را ببرید.

رنگ جزو مهمترین مشخصات در خرید هر لباسی است که تأثیر مهمی بر زیبایی و یا حتی زشت شدن تیپ دارد. لباسهای شما حتی میتواند با لباس فرزندانتان نیز ست باشد. حتی میتوانید با همدیگر لباسهای خندهدار ست کنید و بیشتر کنار هم خوش بگذرانید. سفید در کنار هر رنگی که قرار گیرد، جلوه آن را بیشتر میکند و در مقابل سیاه بهعنوان یک رنگ خنثی تندی رنگها میگیرد. میخواهید از لباسهایی که دارید حداکثر استفاده را نمایید و با یک ترکیب و ست جدید از آنها، لباس جدیدی و نویی پدید آورید که نشان دهنده ذوق و سلیقه شما باشد و شما را به عنوان یک فرد خوش پوش و خوش تیپ معرفی نماید. بیشتر آقایان ترجیح می دهند که بیش از یک زمان سنج مناسب داشته باشند تا بتوانند ظاهر خود را تکمیل کرده و در موارد خاص کاملن رسمی باشند. برای بعضی از افراد، این تکنیک چیزی بیشتر از یک ترند نیست.

بسیاری از طراحان مد برای راحتتر قرار گرفتن شلوارهای کلاسیک بر روی پا، علاوه بر دکمه و زیپهای رایج از گیره و سگک نیز استفاده میکنند. این سگک و گیره به نوعی تنظیم کننده نیز هستند و طبق شرایط میتوان از هرکدام استفاده کرد. افراد چاق معمولاً از ساسبند یا بندک به جای کمربند استفاده میکنند. برای ست لباس دخترانه و پسرانه بیرونی شیک می توان از رنگ محبوب بسیاری از افراد در رنگ مشکی استفاده کرد که این رنگ را می توان برای بیشتر نقاط به کار برد و می توان در کنار این رنگ از رنگ های متضاد برای جلب توجه بیشتر استفاده کرد که در عین حال نیز شیک دیده می شود. افراد لاغر اندام مشکلی برای استفاده از لباسهای اندامی ندارند اما این موضوع برای افراد چاق، کاملاً برعکس است. کمربند برای نگه داشتن شلوار بر روی بدن و نیفتادن آن استفاده میشود اما برای مردان چاق چندان کارایی ندارد.