اصول ست کردن لباس مردانه + تصاویر

امیدواریم بتوانیم در کیفیت و سرعت خدمات رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم کنیم و گامی در راستای ایجاد رویکردی جدید در ورزش به خصوص فیتنس و بدنسازی برداریم. خواب مناسب، ذهن شما را آرام میکند و انرژی لازم برا فعالیت در طول روز را برای شما فراهم خواهد کرد. ترکیب رنگ های سفید و طوسی برای ست تیشرت و شلوار، می تواند استایل شما را جذاب تر نشان دهد. یکی از ست های معروف لباس مردانه، پوشیدن پیراهن و یا تیشرت های چهارخانه با شلوار کتان است. تیشرت ساده و بدون تصویر بپوشید. مراسم غیر رسمی: زمانی که لباس های غیر رسمی مثل تی شرت، پیراهن آستین کوتاه بدون دگمه، جین یا شلوارک بر تن دارید، تمامی ساعت های مچی به غیر از ساعت های رسمی مناسب سِت کردن با این تیپ هستند.

ترکیب پیشنهادی دوم برای آن دسته از آقایان مناسب است که رنگ های روشن را بیشتر می پسندند. وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد. برخی از کفشهایی که میتوانید با این نوع شلوار بپوشید شامل کفشهای پاشنهدار، کفشهای پاشنهدار نوکتیز و نیمبوتها هستند. میتوانید یک رنگ را با دو رنگ خنثی ست کنید. فرقی نمیکند قصد رفتن به باشگاه را دارید یا میخواهید یک دورهمی دوستانه را در آخر هفته داشته باشید. همچنین، توصیه میکنیم که مدلهای متنوعی از کفشها از کفش تخت تا پاشنهبلند را با این نوع شلوار بپوشید تا درنهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر برای این استایل میخواهید از چکمه استفاده کنید بهتر است چکمه همرنگ شلوار را انتخاب کنید.

یا اگر قد بلندی ندارد، برای کشیدهتر نشان داده شدن، لباسهای کوتاه و هم رنگ میتواند مناسب باشد. های تنگ و چسبان در طول شب، ممکن است باعث ناراحتی و خوابی نا آرام برای شما باشد. بااینحال، شما میتوانید با این شلوار، چکمه با قد متوسط و کفش لوفر نیز بپوشید. بااینحال، شما میتوانید با آگاهی از نحوه انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار، نهتنها کفش راحتی را انتخاب کنید، بلکه میتوانید ظاهر شیکتری درنتیجه انتخاب خود داشته باشید. مهم است به یاد داشته باشید که شلوار تا مچ پا زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تا بالای مچ پا یا درست در بالای استخوان مچ پا را بپوشاند. در مقابل، اگر شلوار باریک و تنگ را انتخاب کردهاید ممکن است بخواهید برای کفشهای خود نیز از همین سبک استفاده کنید. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید.

بسیاری از آقایان شیک پوش و خوش سلیقه، انتخاب تیپ اسپرت و راحت را برای مهمانی های خانوادگی ترجیج می دهند. بیشتر آقایان خوش سلیقه و مشکل پسند دوست دارند در مهمانی های خانوادگی با پوشش شیک و خاص جذاب بدرخشند. در این مقاله همراه ما باشید تا با معرفی 4 ست پیشنهادی، مناسب با سلیقه های مختلف برای همیشه مشکل ست کردن لباس های خود در مهمانی ها را حل شده بدانید. 17. حداقل یک دست کت و شلوار فقط مخصوص به محیط کار داشته باشید. شما برای داشتن یک ست شیک و شاداب می توانید از رنگ های زرد و سورمه ای استفاده کنید و با ست کردن کفش اسپرت مردانه یک استایل به روز و جذاب برای مهمانی های خانوادگی خود بسازید.