اصول ست کردن لباس%چگونه لباس بپوشیم خوش استایل به نظر برسیم؟

میزان پارگی موجود در جین زاپدار، متفاوت است اما نباید زیاد و اغراق شده باشد زیرا ظاهر نامطلوبی را به وجود میآورد. انتخاب مدل لباس راحتی نیز کاملا سلیقه ای است و انتخاب هر فردی میتواند با دیگری متفاوت باشد. موقع خرید لباس، تلاش کنید طیف های رنگی متفاوت را از بین رنگ های اصلی و فرعی انتخاب کنید. خطوط عمودی و لباسهای یقه هفت بدن را کشیده تر میکنند. از جمله رنگ هایی که کار را برای ست کردن راحت تر می کنند، رنگ های خنثی گرم هستند. رنگ های خنثی، پتانسیل بالایی برای ست شدن با رنگهای روشنتر دارند و همچنین به هم نیز می آیند. این رنگ را همچنین میتوان با صورتی، یاسی، طوسی، طلایی و زرد هماهنگ کرد. لی (Lee) یکی از معتبرترین برندهای تولید محصولات جین است و نخستین بار این برند، محصولات جین را در ایران عرضه کرد. هودی را میتوان با مدلهای مختلفی از شلوارهای اسپرت مثل جین، ست کرد اما ترکیب آن با طرح اسلش، جلوه منحصر به فردی دارد.

البته علی رغم وجود تنوع زیاد رنگبندی شلوارهای اسلش، عموماً رنگهای مشکی، طوسی و سرمهای آن پرطرفدار هستند زیرا به خوبی با سایر طیفها هماهنگ میشوند. مدلبندی در شلوار جین تنوع زیادی دارد که هرکدام از آنها دارای جذابیت و زیبایی خاص خود هستند. خرید یک کت تک که ساده نیز باشد و رنگی ملایم و یا خنثی داشته باشد به شما کمک میکند تا بتوانید آنها را با هر لباسی ست کنید. حالا دیگر رنگهای گوناگون و طرحهای متنوعی برای دوخت لباس مردانه استفاده میشود و لزوما یک دست کت و شلوار تیرهرنگ و اتو کشیده، بهترین تیپ و استایل برای یک مرد محسوب نمیشود. در ناحیه کمر اکثر شلوارهای پارچهای، قسمتی برای قرارگیری کمربند وجود دارد که به آن پل میگویند. سعی کنید بین این دو رنگ تعادل و تناسب را به خوبی برقرار کنید، زیرا هر چیزی که از حد متعادلش زیادتر شود جذاب نخواهد بود. عدهای از مردم طرح اسلش را با راحتی اشتباه میگیرند، اما این دو با یکدیگر تفاوت دارند.

شلوارهای راحتی به دلیل حالت گشاد مانندشان، صرفاً در منزل قابل استفاده هستند؛ اما طرح اسلش به دلیل طراحی زیبا و شکل مناسب قرار گیری در پا، در استایلهای غیر رسمی و اسپرت کاربرد دارد. امروز که با قرار گیری در دوران قرنطینه، بسیاری از اساتید و روسا را نیز با لباسی نیمه راحتی مشاهده کرده ایم! شلوار اسلش به دلیل طراحی و راحتی خاص خود، در بین جوانان به ویژه افرادی که به تیپهای غیررسمی علاقه دارند، بسیار پرطرفدار است. اگر لباس طرح داری دارید، سعی کنید آنها را همراه با لباسهای ساده و یا همراه با لباسهایی که رنگ خنثی دارند، بپوشید. همچنین بعضی از لباسها ممکن است زیبا باشند، اما شما با پوشیدن آنها احساس راحتی نکنید، و یا برعکس لباس بسیار راحتی باشد، اما چندان شیک و زیبا نباشد. همچنین انتخاب لباس زیر مناسب ، تاثیر مستقیمی در ظاهر و جلوهی لباس های رویی شما دارد ؛ زیرا اگر لباس زیر شما کوچکتر از سایز واقعی شما باشد ، برامدگی اندام ها که تحت فشار لباس زیر قرار گرفتهاند ، ظاهر خوشایندی نخواهند داشت.

انجام میشود. کیفیت بالای دوخت در شلوارهای کلاسیک، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا دوخت نامناسب، میتواند کل تیپ را تحت تأثیر قرار داده و آن را خراب کند. شلوار جین زاپدار یا پاره، گزینه محبوب جوانان خاص پسند است که جلوه منحصر به فردی در تیپ و ظاهر دارد. نوع اسکینی برای کسانی که پاهای لاغری دارند، تیپ زیبایی میسازد اما اگر ران پاهایتان چاق است، به هیچ وجه سمت آن نروید. بسیاری از آقایان برای خرید شلوار کلاسیک ترجیح میدهند تا ابتدا پارچه مورد نظرشان را خریداری نموده و سپس آن را نزد خیاط ببرند. طبیعتاً شلوار دوخته شده در این حالت تطابق کاملتری با بدن دارد زیرا خیاط پیش از آغاز فرایند دوخت، تمام ابعاد مورد نیاز را اندازهگیری میکند.