اصول ست کردن لباس%چگونه لباس بپوشیم خوش استایل به نظر برسیم؟

حالا من چی بپوشم؟ مکمل همدیگر هستند. شاید تا حالا آنها را باهم ست نکرده باشید اما حتما برای یکبار هم که شده این ست ها را امتحان نمایید. باید رنگهای مختلف را امتحان کنید تا بتوانید بر اساس تجربهی خودتان بفهمید از چه ترکیبی خوشتان نمیآید. آقایان لاغر اندام باید ساعت مچی با قاب باریک را انتخاب کنند و افراد تنومندتر بهتر است ساعت های درشت تر را به دست کنند. ابتدا دست و صورت خود را تمیز بشویید و مقابل نور بایستید. در ابتدا به شرح همین نکات انتخاب انواع لباس مردانه و زنانه مناسب با استایل خودمان میپردازیم و سپس از چند مدل لباس شیک زنانه و مدلهای مردانه و برندهای مشهور هر کدام صحبت میکنیم. لباس زنانه و لباس مردانه در کنار تفاوتهای بسیار، معیارهای مشابهی هم برای انتخاب دارند.

ست لباس آقایان : همه افراد با توجه به مشخصات ظاهری خود مثل قد و وزن میتوانند با رعایت نکاتی کوچک اما مهم با ست کردن صحیح لباس های خود ، بسیار خوشتیپ تر و منظم تر دیده شوند. این موضوع در خصوص پوشاک مختلف مثل تیشرت مردانه صدق میکند و تنها محدود به البسه مشخصی نیست. اندازه از هر موضوع دیگری مهمتر است، چون انتخاب لباس مناسب بدون در نظر گرفتن سایز، امکانپذیر نیست. کمد لباس مردانه بدون پیراهن سفید قابل تصور نیست. با وجود صدها رنگ پیراهن، رسمیت و ملاحت پیراهن سفید مردانه هنوز بیرقیب است. وقتهایی در زندگی انسان وجود دارد که باید با سرعت برای رفتن به یک جای مهم مثلاً یک جلسه ناگهانی یا یک قرار مصاحبه لباس مناسبی انتخاب کند. به طور کلی باید بدانید که مد روز لباس زمانی ارزش پیدا می کند که شما بتوانید آن لباس ها را به زیباترین حالت ممکن در استایل خود استفاده کنید.

فاق شلوار نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد زیرا در هر دو حالت جلوه نامطلوبی دارد. اگر خرید شما حضوری باشد، پرو کردن این مشکل را حل میکند، اما اگر خرید شما آنلاین باشد و یا تصمیم شما هدیه دادن باشد باید از سایز و اندازه دقیق بدنتان اطلاع داشته باشید. در قدم اول باید بدانید رنگ پوست شما چیست. بعضی رنگها مثل سفید، سبز، آبی به هر رنگ پوستی میآید، اما برای تجربه پوشیدن رنگهای جدید باید انتخاب لباس مناسب بر اساس رنگ پوستتان داشته باشید. در این فصل از پارچههایی با جنس خنک مثل لینن استفاده کنید.

استفاده از الیافهای طبیعی باعث خواهد شد تا شما در تمام مدت استفاده از لباس راحتی خود، حس خوبی داشته باشید و آن را به سایر اعضای خانه نیز منتقل کنید. آقایان در انتخاب لباس برای خود به اندازه خانمها وسواس ندارند؛ اما به سراغ هر مدلی نیز نمیروند. تیشرت یقه هفت که شکل یقه آن شبیه عدد هفت است، استایلی نیمه رسمی به ظاهر شما میدهد که البته میزان این رسمیت با شلواری که برای ست کردن انتخاب میکنید ارتباط مستقیم دارد. همانقدر که یک تیشرت طرحدار و شاد برای قرارهای دوستانه آخر هفته مناسب است، ترکیب یک تیشرت آبیرنگ ساده با کت میتواند انتخاب خوبی برای دیدارهای نیمهرسمی باشد. ترکیب پیراهن سفید با کت و شلوارهای تیره انتخاب مناسبی برای دیدارهای رسمی است.