اصول ست کردن لباس%چگونه لباس بپوشیم خوش استایل به نظر برسیم؟

توجه به این اصول و قوانین و به کار بردن آنها میتواند تاثیر به سزایی در خوش پوشی و خوش تیپی آنها داشته باشد و آنها را به عنوان مردان و زنان با سلیقه معرفی نماید. چنانچه در کنار مکمل خود یعنی رنگ بنفش به کار رود، نیاز به دقت زیادی دارد. از طیف رنگهای آبی و قرمز نیز میتوانید باری ست لباس بنفش استفاده کنید فقط کافی است بفهمید کدام طیف با رنگ لباس شما بیشتر همخوانی دارد. بنفش می تواند با مشکی، سفید، آبی، زرد و نیلی ست شود. در نسخه ی قدیمی چرخه ی رنگ RGB ، این رنگهای اولیه شامل قرمز و زرد و آبی میباشد. رنگ لیمویی و آبی نیز، ترکیب خیره کنندهای دارند.

مشکی و آبی: برای ست کردن لباس مردانه، رنگ مشکی و آبی میتواند تیپ شما را بسته به تناژی که انتخاب می کنید خنک تر و آرام تر نشان دهد. سعی کنید رنگ های تیره و ست را به تن کنید. هم چنین باید در این زمینه خلاقیت داشته باشید و نوع لباس هایی که انتخاب می کنید متناسب با ویژگی های ظاهری خانواده تان باشد تا استایلی خاص و شیک را فراهم آورید. وقتی با شلوار بوت کات، کفشهای نوکتیز میپوشید استایلی بسیار شیک خواهید داشت. وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد.

وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. بیشتر کفشها با شلوار راسته قابلست شدن هستند. بنابراین، در ادامه با ما همراه باشید. باریک، ساده و پیچیده، ساعت های رسمی به همراه صفحه نمایش سفید یا مشکی، بدون هیچ پیچیدگی (فیچر اضافی) و به همراه بند چرمی مشکی یا قهوه ای باریک رسمی ترین ساعت ها محسوب میگردد. در ادامه با ما همراه باشید و با نحوه انتخاب کفش بر اساس نوع شلوار آشنا شوید. شلوار گشاد کراپد باید از وسط ساق پا تا درست بالای استخوان مچ پا باشد. مهم است به یاد داشته باشید که شلوار تا مچ پا زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تا بالای مچ پا یا درست در بالای استخوان مچ پا را بپوشاند. این نوع شلوار زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تقریبا زمین را لمس کند اما بهطور کامل کفش را نپوشاند.

اگرچه این شلوار گشاد و راحت است اما میتوانید با انتخاب کفش صاف یا پاشنهدار، ظاهر ساختاریافتهای را به استایل خود بدهید. معمولا پارچه لباسهای فصل سرد پشمی است و کلفتتر اما لباسهای فصلهای خنکتر از جنس الیاف طبیعی و نخی با مدل آزاد و تار و پود نازکتر است. اگر میخواهید لباس ورزشی بپوشید، میتوانید لگ را با یک مدل کفش یا کتونی برند پوما ست کنید. خوشبختانه این روزها انواع ست و مدل های لباس دخترانه به صورت آماده وجود دارد، که از سردرگمی هنگام خرید کم می کند و گزینه های شیکی را پیشنهاد میدهد. ظاهر و لباس شما تا حدی نشان از شخصیت شما دارد؛ پس لباس و اصول ست کردن را دست کم نگیرید. پوشیدن لباسهای شیک، دیگر یک لزوم است که نشان میدهد شما با ست لباس مردانهای که به تن کردید، به نوع پوشش خودتان اهمیت میدهید.