اصول ست کردن لباس%چگونه لباس بپوشیم خوش استایل به نظر برسیم؟

تک رنگ هایي مانند جین سیاه سنگ شور شده، بـه همراه یقه اسکی خاکستری؛ انتخاب پیراهن مشکی و یا لباسی سرتا پا سفید، برای هر رویدادی مناسب اسـت. مطمئنا بزرگ ترین راز یک ظاهر بی نظیر، اعتماد بـه نفس صاحب آن اسـت. در صورتی که میخواهید سر یک قرار کاری مهم حاضر شوید، ست مردانه رسمی گزینه مناسبی است. همانطور که خودتان حدس میزنید در این سن و سال استفاده از رنگهای تند و زننده کمتر میشود؛ مثلا رنگهای صورتی یا سبز فسفری ابدا مناسب این سن نیست. بسیاری از برندهای معروف دنیا، لباسهای بهاره و یا پاییزه خود را با رنگهای مکمل طراحی کرده و به بازار عرضه میکنند.

یا در مدلی دیگر لباس های بالا تنه یعنی پیراهن ،مانتو و یا کت و غیره برای دختران و تیشرت و بلوز و غیره برای پسران بصورت همرنگ مانند سفید بوده و لباس های پایین تن مانند شلوار و کفش برای هر دو بصورت یک رنگ مانند طوسی باشد. یکی از کارهایی که میتواند سلیقهتان را در انتخاب لباس دخترانه بهتر کند، دیدن عکس های مختلف از ست لباس های متنوع است. یکی دیگر از استایل های ساده و راحت شلوارهای مام استایل میباشند که ست کردن آن با یک کت جین و کتانی سفید میتواند برای محیط های مانند مراکز خرید، پارک و… هماهنگی رنگ آبی با نارنجی، سفید و مشکی بی نظیر است و بیشترین جلوه رنگ آبی را با ست کردن با این رنگ ها میتوانید مشاهده نمایید. یکی از لباس هایی که میتوان خیلی راحت با بقیه لباس ها ست نمود کت چهارخانه میباشد.

لباس راحتی: شامل لباس راحتی داخل خانه، پیژامه یا لباس خواب میشود. این کار موجب میشود تا والدین بتوانند ست مورد نظرشان را با توجه به کارایی آن در رنگهای دلخواه خریداری کنند. شما میتوانید بهترین و باکیفیت ترین لباس ها از از شرکت ما خریداری نمایید. برای اینکه تنوع در لباس های خود ایجاد نمایید استایل های مختلف را در اینترنت مشاهده نمایید و با توجه به سلیقه دلخواهتان از آنها الگو برداری کرده و آنها را خریداری نمایید. پیراهن های اسپرت نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و برای خانم های خوش سلیقه انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند. می توانید کلاه آفتابی را به عنوان جزء تکمیل کننده این ست به آن اضافه کنید تا به خصوص در هوای گرم از آفتابسوختگی فرزندتان جلوگیری و تیپ اسپرت او را شیک تر کنید. ست مردانه چرم اگر از جنس چرم طبیعی تولید شده باشد نسبت به مدلهایی که از جنس چرم مصنوعی هستند به دلیل کیفیت بهتر قیمت بالاتری نیز دارند.

اگر شما در زمستان یک کتی بپوشید که کمی بلند است و رنگ آن کرم، شکلاتی و یا خاکی میباشد و آن را با یک نیم بوت چرم قهوه ای ست نمایید بسیار استایل شیکی پیدا خواهید کرد. با این حال تولیدکنندگان انواع ست لباس پسرانه را علاوه بر رنگهای سبز، آبی و قرمز با رنگهای خنثی یا حتی تیره نیز روانه بازار میکنند که طرفداران بیشتری دارند. علاوه بر موقعیت استفاده، فصل نیز در نوع خرید ست مردانه تاثیر دارد. این بر هم زدن توازن میتواند شامل هر نوع ترکیب و ست کردنی باشد. وجود نایلون در الیاف لباس میتواند باعث عرق کردن، عرق سوز شدن و حتی بروز حساسیت شود. نکته مهمی که وجود دارد این است که میلیون ها مدل برای ست کردن لباس وجود دارند و مهم این است که شما چه سبکی را میپسندید. لباس ست پسرانه نوجوان سایزبندی متفاوتی نسبت به ست لباس پسرانه بچه گانه دارد.