اصول ست کردن لباس%چگونه لباس بپوشیم خوش استایل به نظر برسیم؟

در این سالها تمرکز ما بر جلب رضایت مشتریان و پشتیبانی قوی از آنها بوده است و در این راستا همواره سعی نمودیم تا بر تنوع کالایی افزوده و کیفیت کارها را اولویت اصلی خودمان قرار دهیم. کیفیت و ماندگاری پوشاک لوپیلو باعث شده تا والدین لباس مورد نیاز فرزندان خود را از این برند انتخاب و خریداری نمایند. رعایت این نسبتها باعث میشود تا استایلی حرفهای و شیک داشته باشید و لباسهای خود را به زیبایی هرچه تمامتر ست کنید. شاید بعضی از افراد به رسیدگی به تیپ و ظاهر اعتقاد نداشته باشند و فکر کنند که توجه به این بخش از زندگی بیهوده است.

افراد خوشپوش به تنوع در استایل هم اهمیت میدهند و فقط یک دست لباس ندارند. اما برای انتخاب لباس زیر هرگز ست شورت و سوتین پلاستیکی ، نایلونی و به طور کلی الیاف مصنوعی را خریداری نکنید ؛ زیرا این جنس ها رطوبت طبیعی بدن را تبخیر کرده و باعث حساسیت ، خارش ، التهاب و عفونت می گردند. همچنین لباس های رنگی رنگی را با هم ست نکنید و سعی کنید در هر استایلی اعتدال را رعایت نمایید تا تیپی کاملا شیک و جذاب داشته باشید وهمچنین همیشه بااعتماد به نفس باشید زیرا این موضوع نیز باعث میشود جذابتر به نظر برسید و دیگران از شما استقبال کنند. توجه داشته باشید که بهتر است علاوه بر انتخاب طرح لباس در انتخاب رنگ آن نیز توجه داشته باشید زیرا رنگ لباس تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها دارد و باعث می شود تا استایل آن ها متفاوت تر به نظر برسد.

مثلاً میتوانید به جای لباسهای کاملاً یکسان، لباسهای شبیه به هم بپوشید. پس اگر دوست دارید که مانند آنها متنوع بپوشید باید لباسهایی را به کمدتان اضافه کنید که امکان سِت کردن آنها با طیف گستردهای از لباسهای دیگر ممکن است. اما مزایای آن بیشتر از خوشگذرانیهای ساده است که در اینجا به آنها اشاره میکنیم. با ست کردن لباسهای مختلف میتوانید آنها را با استایلهای مختلف آشنا کنید تا در نهایت بتوانند در کنار رشد شخصیت، استایل مناسب خود را نیز پیدا کنند و بیشتر خودشان را بشناسند. ابتدا باید تصمیم بگیرید که کدام یک از این رنگها را بیشتر میپسندید. این توصیه را جدی بگیرید و یک کت تک مردانه زیبا برای خود بخرید. حال که با مزایای ست کردن لباس با خانواده آشنا شدید، میتوانید از ایدههای زیر برای انتخاب بهتر ست مدنظر خود کمک بگیرید. درست است که همیشه از ست بودن، بند ساعت مچی، کمربند و کفش با شما صحبت کردهایم اما در این ست میخواهیم قوانین مد و لباس را زیر پا بگذاریم.

لیلا بلوکات بازیگر معروف ایرانی است که در فیلم و سریال های خوبی بازی کرده است. همانطور که میدانید لباس، یکی از آیتمهای مهم در تعریف شخصیت افراد است. بعضی از تحقیقات نشان میدهند پوشیدن لباسهای شبیه به هم گاهی اوقات ممکن است تاثیر مثبتی بر سلامت ذهنی افراد بگذارد. به خاطر اینکه تیپ و استایل فقط ظاهرتان را نمیسازد بلکه نشان از سبک زندگی، عقاید و سلیقهتان است. این تیپ برای مراسم دوستانه و غیررسمی مناسب است. پوشیدن لباسهای شبیه به هم و عکس گرفتن، خاطره خوبی برای همه به جای میگذارد. همچنین ست کردن لباس کودکان با هم به آنها کمک میکند در آینده بتوانند استایل شخصی خود را رشد دهند. یکی از نبایدهای اساسی که باید به آن توجه کرد؛ انتخاب لباسهایی است که طرح روی آنها بزرگ است؛ برای مثال لباسهای خال دار با دایرههای بزرگ یا لباسهای گلدار با گلهای بزرگ.