اصول ست کردن لباس%چگونه لباس بپوشیم خوش استایل به نظر برسیم؟

داشتن تیشرت های ساده و طرح دار در کمد همه آقایان ضروری است. همانقدر که یک تیشرت طرحدار و شاد برای قرارهای دوستانه آخر هفته مناسب است، ترکیب یک تیشرت آبیرنگ ساده با کت میتواند انتخاب خوبی برای دیدارهای نیمهرسمی باشد. پیراهن ساده برای ست کردن با کت شما را شکیلتر جلوه میدهد. ابتدا دست و صورت خود را تمیز بشویید و مقابل نور بایستید. اگر در مقابل آفتاب پوست صورت شما به سبز نزدیک است و رنگ رگ مچتان هم آبی-سبز است جنس پوستتان مانند آنجلیناجولی خنثی است. موارد دیگری در اکسسوری ها مانند دستکش و کلاه زمستانه و شال ها از شما در برابر سرما و محیط مراقبت می کند. اگر پوست شما در مقابل نور، زرد به نظر میرسد و رگهای مچ دستتان سبز کمرنگ یا زیتونی باشد جنس پوست شما مانند کیم کارداشیان گرم است. اگر خیلی سرمایی هستید و یا در نقاطی از ایران زندگی میکنید که آب و هوای سردی دارد از این ست مردانه الهام بگیرید و تیپ نوروزی خود را بسازید.

اگر از بستن بند کفش خسته شدهاید و به دنبال کفشی هستید که بتوانید آن را با انواع لباسهای خود ست کنید، بدانید که کفشهای مونک استارپ بهترین گزینه برای شما هستند. بیشتر لباسها از یک رنگ تهیه نمیشن، بلکه طرح دار هستن و در ست کردن اونها، باید احتیاط لازم رو انجام داد. ترکیب پیراهن چهارخانه با شلوارهای اسپرت بسیار پرطرفدار است مخصوصا با یک تیشرت یقه گرد جوانتر به نظر میرسید. پیرهن مردانه با چهارخانههای ریز و درشت و ترکیب رنگهای مختلف در بازار موجود است. 1- در ست کردن رنگ لباس ها، از دایره رنگی کمک بگیرید.

همچنین شما را دعوت می کنیم تا از انواع ست لباس مردانه ۲۰۱۹ دیدن نمایید. برای این کار باید اول چرخه رنگ را بشناسید. بنابر این اگر به دنبال ظاهری کلاسیک برای مراسم رسمی خود میگردید، ما این تیپ رابه شما پیشنهاد میدهیم. ترکیب پیراهن سفید با کت و شلوارهای تیره انتخاب مناسبی برای دیدارهای رسمی است. یک راه خوب برای ست کردن لباس، ترکیب رنگها با رنگهای خنثی است. رنگ مشکی معمولا با اکثر رنگها ترکیب خوبی میسازد، ولی مشکی را با دو رنگ ترکیب نکنید. «راحتی» اگر در زمستان، با لباسی پشمیو بسیار گرم راحتید، خب اهمین لباس را استفاده کنید. با خرید این ست زیبا زیباتر و متفاوت تر از همیشه جلوه کنید.

در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین ست برای مهمانی و یا دورهمی های دوستانه، استایلی است که شما با پوشیدن آن حس خوبی داشته باشید. همچنین رنگ کراوات یا پاپیون مردانه می تواند با رنگ کفش یا لباس شما همخوانی داشته باشد. همچنین با زرد میتوان از رنگهای سفید، سبز و نارنجی و نیز استفاده کرد. همچنین بعضی از لباسها ممکن است زیبا باشند، اما شما با پوشیدن آنها احساس راحتی نکنید، و یا برعکس لباس بسیار راحتی باشد، اما چندان شیک و زیبا نباشد. از جمله: ست لباس برای کل خانواده، ست لباس برای زن و شوهر، ست لباس برای مادر و دختر یا پدر و پسر و ست لباس برای خواهرها و برادرها. هودی خیلی راحت با یک شلوار جین ست میشود و در جنس نازک و ضخیم برای تمام فصلها موجود است. برای مثال میتوانید یک تونیک بافتنی راهراه بنفش و سیاه را با ساپورت مشکی و بوت خاکستری بپوشید.