اصول ست لباس مردانه اسپرت و کلاسیک

ست کردن لباس یکی از راههایی است که میتوان از طریق آن زیبا و منظم به نظر رسید اما خوشپوش بودن آنقدرها هم ساده نیست بلکه برای رسیدن به آن باید نکاتی را رعایت کرد. مزون میسا دارای کارشناسان متعهد و مشتری محور می باشد که در تمام روز هفته آماده ارائه مشاوره به شما می باشند. اگر شما هم علاقه مند به این موضوع هستید میتوانید مجلات مد روز دنیا را مطالعه کنید تا آگاهی بیشتری در رابطه با مدگرایی به دست آورید. لباس زیر زنانه، تاپ و تیشرت زنانه، بلوز زنانه، پیراهن و تونیک زنانه بخشی از طیف گسترده تنپوشهای راحتی بانوان هستند که در طول روز برای فعالیت در منزل یا حضور در دورهمیهای خانوادگی و دوستانه مورد استفاده قرار میگیرند. هنگامی که یک ساعت مچی با بند چرمی بر دست می کنید، رنگ و جنس کفش شما رفرنس مناسبی برای انتخاب نوع بند ساعت شماست.

ابتدا دست و صورت خود را تمیز بشویید و مقابل نور بایستید. در ابتدا به شرح همین نکات انتخاب انواع لباس مردانه و زنانه مناسب با استایل خودمان میپردازیم و سپس از چند مدل لباس شیک زنانه و مدلهای مردانه و برندهای مشهور هر کدام صحبت میکنیم. این نوع لباسها معمولاً به راحتی با انواع دیگر پوشیدنیها چون کفش رسمی پسرانه یا کتانی کودک ست میشوند و در ایجاد یک روحیه شاد نیز موثر هستند. در ادامه با هم انواع ست مردانه را بررسی میکنیم. ترکیب پیراهن چهارخانه با شلوارهای اسپرت بسیار پرطرفدار است مخصوصا با یک تیشرت یقه گرد جوانتر به نظر میرسید. ست لباس مردانه اسپرت برای موقعیتهای غیر رسمی مانند مهمانیها و دورهمیهای دوستانه و ست مردانه مجلسی برای موقعیتهای رسمی مورد نیاز است. اگر می خواهید از این ساعت ها به همراه لباس های غیر رسمی استفاده نمائید، آنهم به ندرت می توانید این کار را به شرط چک نکردن ساعت هنگام صحبت با فرد مقابل انجام دهید.

پوشیدن لباس های سفید و مشکی آسان است اما اضافه کردن رنگ های پاستلی به آن یا پوشیدن پیراهن های خال دار، گلدار یا راه راه، هنر می خواهد. بعضی رنگها مثل سفید، سبز، آبی به هر رنگ پوستی میآید، اما برای تجربه پوشیدن رنگهای جدید باید انتخاب لباس مناسب بر اساس رنگ پوستتان داشته باشید. اگر خرید شما حضوری باشد، پرو کردن این مشکل را حل میکند، اما اگر خرید شما آنلاین باشد و یا تصمیم شما هدیه دادن باشد باید از سایز و اندازه دقیق بدنتان اطلاع داشته باشید. از پوشیدن نارنجی، گوجهای و زردپررنگ اجتناب کنید. از پوشیدن لباسهایی که طرح برجسته دارد خودداری کنید.

اگر نوع لباس پوشیدن برای شما اهمیت دارد، حتما لباس های خود را از این مزون تهیه کنید. اگر شما هم در دسته افرادی هستید که برای انتخاب یک استایل متفاوت و جذاب جسارت دارید و از تغییر سبک در پوشش خود نمی ترسید، تیشرت های طرح دار آستین کوتاه باید برای شما بسیار خوشایند به نظر بیایند. برای داشتن استایل جذاب تان میرسد. برخلاف آن استفاده از یک شال طرح دار وقتی دیگر لباسهایتان ساده است میتواند شما را جذاب کند. جز جنس، طرح و رنگ هم از عوامل تنوع پیراهن مردانه محسوب میشود. هودی خیلی راحت با یک شلوار جین ست میشود و در جنس نازک و ضخیم برای تمام فصلها موجود است.