اصول ست لباس مردانه اسپرت و کلاسیک

در مقابل، اگر شلوار باریک و تنگ را انتخاب کردهاید ممکن است بخواهید برای کفشهای خود نیز از همین سبک استفاده کنید. رنگهای اصلی شامل آبی، زرد و قرمز است که ست کردنشان با هم اگرچه کار آسانی نیست اما اگر از پس این چالش برآیید، به ترکیبی فوقالعاده خواهید رسید. وقتی با شلوار بوت کات، کفشهای نوکتیز میپوشید استایلی بسیار شیک خواهید داشت. درصورتی که از رنگهای بیشتری استفاده کنید بیش از حد شلوغ و رنگارنگ به نظر خواهید رسید و این جلوه زیبایی ندارد. در این صورت، بهجای اینکه در نظر بگیرید که با شلوارتان چه کفشی مناسبتر است، به این موضوع فکر میکنید که با کفش شما چه شلواری تناسب بیشتری دارد. پیج لباس ست زن و شوهر هم معرفی میکنید ؟ رنگهایی که برای لباسهایتان انتخاب میکنید تأثیر بسیار زیادی روی زیبا و یا خوشاندام به نظر رسیدنتان دارد.

وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد. مطمئن نیستید که با شلواری که در نظر گرفتهاید، چه کفشی مناسب است؟ بنابراین، در ابتدا کفش خود را انتخاب کنید و سپس به این موضوع فکر کنید که چه شلواری برای آن مناسبتر است. برای اینکه بتوانید شلوار تنگ را با مدلهای بیشماری از کفش ست کنید، مهم است شلواری بپوشید که تا مچ پا یا کمی بالاتر از آن باشد. از این اشتباهات رایج خودداری کنید تا ستِ بهتری داشته باشید.

اگرخانم هستید و قد بلند، از پوشیدن دامن خیلی بلند و یا خیلی کوتاه و نیز تاپ، کفش پاشنه بلند و لباسهای همرنگ خودداری کنید. اگر فرزندتان هنوز خیلی کوچک است و عادت دارد دستش را در هر ظرفی فرو و بعد با لباسش پاک کند، پوشاندن لباسهای کاملا روشن به او و ست کردن لباس خودتان با او اشتباه است. اگر برای این استایل میخواهید از چکمه استفاده کنید بهتر است چکمه همرنگ شلوار را انتخاب کنید. اگر میخواهید لباس ورزشی بپوشید، میتوانید لگ را با یک مدل کفش یا کتونی برند پوما ست کنید. برای مثال، اگر شلوار پالازوی پهن، آزاد و گشاد میپوشید، میتوانید کفشهای درشتتری را با آن بپوشید.

وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. اگر میخواهید در هنگام ست کردن لباس از یک رنگ مثل رنگ بنفش استفاده کنید، سعی کنید از طیفهای مختلف این رنگ مثل بنفش روشن و بنفش تیره استفاده کنید. تا چند سال پیش اگر یک جفت کفش اسپورت را با یک کت و شلوار ست میکردید، درست مانند کسی که گناه بزرگی را مرتکب شده باشد، بازخواست میشدید و حتی ممکن بود در جمع دوستان مسخره هم بشوید. بهترین کفشهایی که میتوانید انتخاب کنید شامل چکمههای تا مچ پا، کفش پاشنه بلاک، کفش میول و کفش نوکتیز پاشنهدار هستند. اگرچه این شلوار گشاد و راحت است اما میتوانید با انتخاب کفش صاف یا پاشنهدار، ظاهر ساختاریافتهای را به استایل خود بدهید. بهتر است برای پوشیدن لباس رسمی در محیط کار، یک دست کت و شلوار فقط مخصوص به این محیط داشته باشید.