اصول ست لباس مردانه اسپرت و کلاسیک

بنابراین شما هم می توانید با توجه به مهم ترین نکات در ست کردن لباس، فارغ از جنسیت و سن و سال، ظاهری آراسته و جذاب داشته باشید. ست کردن لباس دخترانه کار لذت بخشی است؛ ولی خیلی از پدر و مادرها وقت کافی ندارند تا از فروشگاهی به فروشگاه دیگر بروند و تکه های یک ست زیبا را کنار هم بگذارند. هم چنین باید در این زمینه خلاقیت داشته باشید و نوع لباس هایی که انتخاب می کنید متناسب با ویژگی های ظاهری خانواده تان باشد تا استایلی خاص و شیک را فراهم آورید. اگر شما هم چنین تصوری دارید، سخت در اشتباه هستید.

شما میتوانید برای هر محیط و استایلی که مدنظر دارید، شلوار مناسبی را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که شلوار جزو اجزای اصلی هر استایل محسوب می شود و آشنایی با مدل های آن، شرایط را برای انتخاب بهترین مدل و ساخت استایل های زیبا فراهم می آورد. باریک، ساده و پیچیده، ساعت های رسمی به همراه صفحه نمایش سفید یا مشکی، بدون هیچ پیچیدگی (فیچر اضافی) و به همراه بند چرمی مشکی یا قهوه ای باریک رسمی ترین ساعت ها محسوب میگردد. فصل بهار و تابستان فصل رنگهای روشن و شاد است و دست مان برای انتخاب رنگ لباس در این زمان از سال بازتر است.هم به خاطر بسپارید که ست کردن لباس های این فصل احتیاج به کمی دقت و خلاقیت دارد. به طور مثال نمیتوانید شلوار جین را با پیراهن کلاسیک ست نمایید، زیرا هیچ هماهنگی و تناسبی با هم ندارند.

شلوار مردانه یکی از مهمترین اجزای استایل آقایان است که تأثیر بهسزایی در افزایش جذابیت و زیبایی تیپ دارد. اما در هرکدام باید هماهنگی کامل میان شلوار و سایر لباسها وجود داشته باشد. در زمان استفاده هریک از مدلهای شلوار، باید نسبت به هماهنگی آن با سایر لباسها و اکسسوریها توجه داشت. هرچقدر این همخوانی بیشتر باشد، ظاهرتان شیکتر خواهد بود و دیگران نیز توجهی مثبتی به شما خواهند داشت. اگر از بستن بند کفش خسته شدهاید و به دنبال کفشی هستید که بتوانید آن را با انواع لباسهای خود ست کنید، بدانید که کفشهای مونک استارپ بهترین گزینه برای شما هستند. برای زیبایی بیشتر می توان از ست لباس دخترانه پاییزی اسپرت استفاده کرد که بسیار متنوع بوده و می تواند برای شیک پوشی افراد بسیار تاثیر گذار باشد. ⦁ سرخابی و مشکی: برخی از دختران از ستهای بسیار روشن و ملیح بیزارند و به دنبال لباسها و پوششی هستند که همزمان شیک و سنگین باشد.

برای استایل بیرون برای دختران جوان می توان از مانتو مشکی در مدل دنباله دار استفاده رد که جلوی مانتو تا زانو بوده و پشت آن تا مچ پا بلندی داشته و دارای یه ایستاده می باشد که با شلوار جین پوشیده شده و می توان با کفش کالج ست کرد و برای شال نیز از هم رنگ کفش به کار برد و با کیف مشکی ست کرد که برای دختران جوان برای استایل بیرون و یا قرار دوستانه مناسب می باشد. اگر رنگ قهوهای روشن را انتخاب نمودید، میتوانید آن را با پیراهن اسپرت سفید ست کنید. این شلوار با به خوبی با لباسهای دیگر ست میگرد و ترکیبهای جذابی را خلق میکند که در ادامه بعضی از آنها را معرفی میکنیم.