اصول ست لباس مردانه اسپرت و کلاسیک

مدل های ست بهاری برای دختران دارای تنوع بالایی هستند که به صورت رنگ های شاد و روشن می باشند و در طرح های متفاوتی موجود می باشند. رنگ هایی مثل طوسی و سرمه ای برای تيشرت شلوار مردانه و سایر انواع لباس راحتی معمولا پرطرفدار هستند. مارک هایی مانند فوگو، آرین نخ باف، ساروک ، برند trendyol man از زیر مجموعههای سایت ترکیهای ترندیول، تعدادی از گزینههایی هستند که محصولات بسیار با کیفیتی داشته و میتوانید با خیال راحت از میان آنها دست به انتخاب بزنید. مانند قهوه ای سوخته با قهوه ای روشن. این ست هم بین جوانان و هم افرادی با سن بالاتر طرفدار زیادی دارد. آقایان هم با توجه به صنعت مد بیش از پیش با اصول انتخاب ست لباس مردانه اشنا شدهاند.

همانطور که خودتان حدس میزنید در این سن و سال استفاده از رنگهای تند و زننده کمتر میشود؛ مثلا رنگهای صورتی یا سبز فسفری ابدا مناسب این سن نیست. ⦁ صورتی و قرمز؛ استثنایی و زیبا: همانطور که میدانید رنگ صورتی از ترکیب دو رنگ سفید و قرمز به وجود میآید؛ در نتیجه ست کردن آن با این دو رنگ گزینه فوقالعادهای خواهد بود. یکی از نکات ست کردن لباس زنانه، ست کردن کیف با رنگ شلوار یا دامن است. مثلا اگر یک دامن قرمز با طرح زرد و نارنجی خورشید دارید، میتوانید آن را با یک بلوز نارنجی ست کنید.

خودتان را در یک ست که از یک مانتو صورتی، تونیک و کیف و کفش قرمز و شالی به رنگ صورتی روشن تصور کنید؛ مطمئناً اگر این ست رویایی را بر تن کرده و با دوستان و آشنایان خود قراری بگذارید، همه آنها شیفته ظاهر جدیدتان خواهند شد. مثلا میتوانید یک کت قرمز را با پیراهن زنانهی سفید، کفش و کیف نارنجی ست کنید. این مدل لباس میتواند متشکل از تی شرت و شلوارک، سر همی نوزادی و یا حتی یک پیراهن دو یقه بچه گانه که به شکل یک لباس مردانه دوخته شده است، باشد. برای زیبایی بیشتر می توان از ست لباس دخترانه پاییزی اسپرت استفاده کرد که بسیار متنوع بوده و می تواند برای شیک پوشی افراد بسیار تاثیر گذار باشد. ست های پاییزی دارای رنگ های مختلفی می باشد و به گونه ای می باشد که نه خیلی نازک بوده و نه خیلی ضخیم، زیرا هوای پاییز نه خیلی سرد بوده و نه خیلی گرم.

⦁ ترکیب طوسی و صورتی: رنگ طوسی در دسته رنگهای خنثی قرار دارد و به همین دلیل تقریباً با هر رنگی ترکیب میشود. شاید هم قصد حضور سر یک قرار کاری مهم را دارید. رنگهای روشن را هم در بین انتخابهای خود قرار دهید. در این قسمت مطابق آنچه گفتیم شیکترین ست های لباس زن و شوهری ۲۰۱۹ را قرار داده ایم. شیکترین ست های لباس زن و شوهری ۲۰۱۹ اینستاگرام را برای شما در این قسمت قرار دادیم تا شما با خیالی راحت بتوانید از میان آنها لباس ست زن و شوهری مورد علاقه تان را انتخاب کنید. به این ترتیب دیگر نیازی نیست ساعتها وقتتان را برای جستجوی ست مورد علاقهتان در بازار سپری کنید. دیجی استایل یکی از بزرگترین فروشگاههای آنلاین است که با داشتن انواع ست لباس راحتی مردانه ارزان و ست لباس راحتی مردانه مارک، خرید را برای آقایان راحت کرده، طوری که میتوانند هر زمان که دلشان خواست، سری به سایت زده و میان انواع تولیدی لباس راحتی مردانه برند و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهند.