آشنایی با ویژگی ها و خصوصیات کتونی زد ایکس آدیداس

در قسمت جلویی کفش پارچه ای وجود دارد که جریان هوا را افزایش می دهد و انعطاف پذیری پنجه را افزایش می دهد. رویه ی کفش از پارچه ای ساخته شده که حالت استرچ دارد و فرم پا را به خود می گیرد و علاوه بر آن این نوع پارچه به تهویه بهتر کفش کمک می کند. کفی بسیار راحت که انعطاف پذیر بوده و شکل و حالت کف پا را به خود می گیرد. زیره کفش های شیپ آپس Shape ups از سه لایه تشکیل شده است بطوریکه فرود پا روی لایه سوم بوده و حد اکثر ضربه را به خود می گیرد و باقی ضربه توسط لایه های بالایی به حداقل می رسد. قدیمی ترین کمپانی تولید لوازم ورزشی در نتیجه همکاری با ورزشکاران ریباک و همچنین بکارگیری تکنولوژی های ریباک و همچنین بهره گیری از نوابغ طراحی در دنیای مد همواره در تلاش است تا در کنار بهبود عملکرد ورزشکاران ، تقارن و تناسب ظاهری را به حداکثر برساند در این مقاله به منطور آشنایی شما با این محصولات به معرفی کفش و کتونی ریباک میپردازیم .

در اینجا میخواهیم یکی از بهترین کفش های قدرتی فوتسال را برای شما معرفی کنیم. این محصولاتی که در این مقاله برای شما عزیزان معرفی کردیم، پرفروشترین محصولات سرخابی شاپ بوده و تنها بخش کوچگی از محصولات سرخابی در حوزه کفش فوتسال می باشد و ما سعی داشتیم بهترین کفش فوتسال را برای شما معرفی کنیم. هر گونه تغییر و تحول و تولید سری جدید کفش زد ایکس برای این گونه طرفداران حساس بود و آنها با دقت بالا، ساخت سری های جدید را پیگیری می کردند. آناتومی ساخت این کفش به گونه ای است که پای شما را مانند یک میخ به زمین میچسباند در حالی که به راحتی بتوانید عکس العمل سریع نسبت به اتفاقات بازی نشان دهید! با حفره هایی که در زیر کف آن قرار دارد ، تنفس پا را افزایش می دهد.

از دیگر تکنولوژی های اسکچرز ، بکار بردن چندین قطعه اسفنجی در زیره کفش های پیاده روی با نام گو پیلارز می باشد که راحتی زیادی به کفش می دهند. کفی های مموری فوم مانند بالشی در کف پا به فرد حس آرامش و راحتی داده و فرد احساس می کند که روی لایه های نرم و ابری پا می گذارد. در برابر آب و شستشو بسیار مقاوم تر بوده و معموال دوام بیشتری دارد. زیره در قسمت های پر برخورد تر ( قسمت مرکزی کفش) از جنس Rubber و در قسمت های کم برخورد تر از جنس Eva می باشد . وجود کتونی خوب تاثیر مستقیم در توانایی کنترل توپ، تسلط روی توپ، شوت های پر قدرت، سرعت و از همه مهم تر توانایی بدنی بازیکن دارد. این کفی هم اکنون در سری 4 walk go بکار گرفته شده و حس وجود یک بالشتک را به فرد القا می کند.

2 :کفش های ورزشی که سری گوران را شامل می شود. این دسته شامل کفش عادی بوت ، صندل و سری های روی چرم و … 1:کفش های روز مره که کفش های گوواک ، ریلکس فیت و بوت ها را شامل می شود. رویه کفش از شیارهایی تشکیل شده است که چسبندگی توپ به کفش را افزایش می دهد. دلیل این مسئله آن است که از ۲۰۰۷ مالکان فیلا تصمیم به واگذاری این شرکت به تاجر مشهور، یون سو یون گرفتند. این سری دارای یک sole mid به شدت نرم و راحت بوده که با فشار وزن پا ، خوابیده و تغییر حالت داده و به حجم اولیه بازگردانده می شود. دارای رویه مش بسیار سبک و نرم که هنگام پیاده روی به شکل طبیعی پا فرم گرفته و در صورت لزوم منبسط می گردد. در حال حاضر امکان نمایشوجود ندارد !