آدرس تولیدی کفش در تبریز – مرکز تولید و فروش انواع مدل کفش

صنعت کفش در شهر تبریز به واسطه وجود کارگاه های سنتی تولید چرم در تبریز از زمان های قدیم محبوبیت ویژه ای در بین خریداران کفش داشته است. این کفش ها در کارگاه های کوچک و بزرگ در اطراف تبریز و همچنین در بازار سرپوشیده شهر تبریز توسط دستان هنر آفرین کفاشان خبره ساخته و راهی بازار کشور می شوند. عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در تبریز از تأسیس مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش این دانشگاه در سال جهش تولید خبر داد. البته هر یک از کفش های پارچه ای نیز بر اساس نوع پارچه، جنس زیره و نوع دوخت با قیمت های مختلفی در بازار خرید و فروش می شود. زیره های به کار رفته در کفش چرم نیز متفاوت است. خرید کفش به صورت عمده از واحدهای تولیدی از نظر اقتصادی نسبت به خرید از واسطه ها بصرفه تر است.

تصور کنید کفشی که خریداری کرده اید هیچگاه از مد نیافتد و هر وقت بخواهید آن را بپوشید باز بهتر از یک کفش نو دیده شود. اگر کفش بوی مواد شیمیایی بدهد یا در دو رنگی باشد و هر گونه چروک و نقص ظاهری شدید از نشانه های غیر طبیعی بودن کفش چرم می توان نام برد. برای اینکه بفهمیم یک کفش طبیعی و از چرم اصل می باشد چند روش وجود دارد اما یکی بهترین روش ها اینکه بدانیم یک کفش چرم اصل را انتخاب کرده ایم یا نه بو کردن کفش می باشد. کادر تولید و فروش کفش چرم تبریز دقیق و با انگیزه بوده و 24 ساعت شبانه روز درگیر طراحی؛ تولید و پخش کفش هایی بی نظیر از چرم هایی طبیعی در رنگ هایی خاص و زیبا می باشند تا شما خریداران عمده کفش از تیم ما رضایت کامل داشته و برای خرید های بیشتر در آینده به تولیدی مراجعه نمایند.

یکی دیگر از روش های تشخیص چرم طبیعی کفش که معمولا بعضی ها استفاده می کنند استفاده از آب است روی کفش مقداری آب می ریزند همانطور که می دانید چرم طبیعی آب را سریع تر جذب خودش می کند درحالی که چرم مصنوعی آب را جذب نکرده و قطره های آن از روی کفش به زمین می ریزند. اگر شما فردی کم تجربه در این رابطه هستید تشخیص این مساله کمی برای شما دشوار خواهد بود دلیل آن نیز این است که امروز محصولات پلاستیکی با کیفیت زیادی وارد بازار شده که می تواند شما را در تشخیص به این شیوه دچار اشتباه بکند. خرید عمده کفش نیز به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است. زیرا در این ساعات پای شما در فعالیت بوده و اندکی ورم می کند و اگر بخواهید در این ساعات پایانی خرید بکنید کفشی را انتخاب خواهید کرد که نسبت به پای ورم کرده شما مناسب می باشد و این امر باعث می شود کفش انتخابی شما بعد از خرید در پای شما خوب بنشیند.

یک روش سریع تشخیص نیز وجود دارد که بهتر از همه روش هایی است که در اینجا گفته شود قبل از خرید کفش قسمتی از کفش را فشار دهید اگر دیدید قسمتی از کفش جمع و چروک شد می توانید کفش را خریداری نمایید ولی اگر هیچ گونه تغییری مشاهده نکردید می توانید بفهمید که این کفش از چرم مصنوعی ساخته شده است. روش های زیادی برای خرید کفش مناسب پای شما وجود دارد اما در حین خرید کفش دقت بکنید کفش برای پای شما کوچک نباشد ضررهایی که کفش های کوچک برای پاهای شما دارد خیلی بیشتر از کفش های بزرگ برای پای شماست.